האם קיים תקן למראות פנורמיות?

היום ניתן למצוא לא מעט מראות פנורמיות שונות, המוצבות בחניונים, בצמתים מרכזיים ובכל מקום אחר, הסובל משדה ראייה חלקי.

מראות פנורמיות מאפשרות להרחיב את שדה הראיה, ובכך לסייע לנהגים להימנע משטחים מתים, העלולים לגרום לתאונה.

ניתן לבחור מבין מספר סוגים של מראות פנורמיות כגון:

מראה פנורמית כדורית בצורת חצי כדור, מראות פנורמיות פוליקרבונט, מראות פנורמיות אקריליק כאשר לכל סוג יש את המאפיינים הייחודים לו.

כמו כן, ניתן לרכוש את המראות בגדלים שונים, כולל 40, 60, 85, 90 ו- 100 ס"מ.

כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את המראה המתאימה ביותר עבורכם, תוך כדי התחשבות בתנאי השטח ובצרכים הייחודיים עבורכם. 

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם מספר סוגים של מראות פנורמיות, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, אנו מחזיקים בצוות מומחים אשר יוכל להתאים את המראות בהתאם לתנאי השטח וכל זאת על מנת לספק לכם בטיחות מקסימלית.

האם קיים תקן למראות פנורמיות?

קודם כל, חשוב להבין כי יש צורך להקפיד על התקנה נכונה ומקצועית את מראות פנורמיות, מאחר והתקנה לקויה עלולה להוביל לתוצאות פחות יעילות.

לכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע, הן לצורך בחירת גודל וסוג המראה הפנורמית הדרושה לכם, והן לצורך התקנה תקנית ויעילה, שתאפשר להרחיב את שדה הראיה ולמנוע אזורים מתים.

באמצעות שימוש במראה פנורמיות בפניות חדות, בחניונים ובצמתים מסוכנים, ניתן להגדיל את שדה הראייה ולאפשר לנהגים לקבל החלטות נבונות ומושכלות יותר ברגע האמת, על מנת למנוע תאונות ולהציל חיים.

נכון להיום לא קיים תקן למראות פנורמיות ועדיין כדי ליהנות מכל היתרונות האלו, כדאי לרכוש את המראות מחברה המתמחה בתחום.

איכות מראות פנורמיות – כל הסיבות להקפיד על כך

היום נהוג למצוא מראות פנורמיות המוצבות ברחובות צדדיים, ישובים וקיבוצים, מאחר והן יכולות להוות תחליף יעיל ונוח לרמזורים ומעגלי תנועה.

כמו כן, נהוג להציב מראות פנורמיות בחניונים, אזורי תעשייה, מפעלים, מרכזים לוגיסטיים וכל מקום אחר, שבו הראות מוגבלת וישנו חשש לשטחים מתים.

מראה פנורמית איכותית המיוצרת בצורה קפדנית ועשויה מחומרים עמידים מעבר לבטיחות מקסימלית, היא תתאים לתנאי לחץ ותספק יעילות מקסימלית בכל תנאי מזג האוויר.

למשל, מראה פנורמית העשויה מאקריליק בשילוב חיפוי PVC, תהיה עמידה לשמש ישירה, גשם ולחות, לכן היא תתאים באופן מושלם להצבה בתנאי חוץ.

בנוסף תכיל תוספת מחזירי אור, לצורך הגברת הבטיחות. חשוב לרכוש את המראות הפנורמיות מחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם מוצרים איכותיים ואמינים, שיוכלו לשמש אתכם לאורך השנים.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם מספר סוגים שונים של מראות פנורמיות המספקות שדה ראיה מקסימלי. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולייעץ לכם לגבי סוג המראה המתאים ביותר עבורכם.

לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנה, צרו קשר.

השארת תגובה