מראה פנורמית לחניון

היום ניתן למצוא כמעט בכל מרכז קניות וכמעט בכל מרכז מסחרי מראה פנורמית לחניון. מדובר על אחד מאביזרי הבטיחות הנפוצים והפופולאריים ביותר, המסוגלים להגדיל משמעותית את שדה הראייה של הנהגים ולמנוע תאונות מיותרות. יש לזכור כי אחד הגורמים המשפיעים ביותר על התרחשות של תאונות דרכים הוא חוסר מספק בשדה ראייה. רוב התאונות מתרחשות כאשר הנהג אינו רואה את נהג הרכב האחר, אשר מנסה להשתלב בנתיב הצמוד, או לחילופין, לבצע עקיפה. לכן הצבה של מראה פנורמית לחניון יכולה לתרום המון למניעת תאונות דרכים במקום.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם מבחר רחב של סוגי מראה פנורמית לחניון. אנו מתמחים בשיווק ומכירה של אביזרי בטיחות לחניונים ונשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת המראה האידיאלית ביותר עבורכם.

החשיבות של מראה פנורמית לחניון 

מראה פנורמית לחניון יכולה לתרום המון לבטיחות הכללית של כל משתמשי החניון, הן נהגים והן הולכי רגל. המראה חיונית במיוחד בנקודות בהן שדה הראייה מוגבל ולא ניתן לראות את הולכי הרגל או הרכבים האחרים. ברוב הפעמים, נהוג להציב את המראה הפנורמית בצמתים או בעליה למפלס הבא, מאחר ומדובר על מיקומים בעיתים, הסובלים לא פעם משדה ראיה מוגבל. באמצעות שימוש במראה הפנורמית הנהגים והולכי הרגל יהיו מודעים יותר לנעשה סביבם ולכן יוכלו לקבל החלטות נבונות ומושכלות יותר. לא פעם ניתן לשמוע על תאונות המתרחשות בחניונים, כתוצאה מצפיפות, דוחק ושדה ראייה מוגבל. אך באמצעות הצבה של מראות פנורמיות בכל המיקומים הבעיתים, ניתן למנוע מראש את התרחשות התאונה ולשמור על הבטיחות של כל הנוכחים במקום.

מראה פנורמית לחניון – מתי היא תהיה הכרחית?

ברמת העיקרון ניתן לבנות מראש את החניון בצורה שתאפשר לנהגים שדה ראיה אופטימלי. אך מאחר ורוב היזמים מעוניינים למקסם את כמות מקומות החניה בחניון, הנטייה הטבעית היא לתכנן את החניות בצורה צפופה יותר, דבר שפוגע בשדה הראייה. אך באמצעות הצבה נכונה של מראה פנורמית בחניון ניתן לפתור בקלות וביעילות את הבעיה ולהבטיח לעצמכם סביבה בטוחה יותר. המראה הפנורמית הינה מראה המאופיינת בעיצוב קמור, המאפשר ליהנות משדה ראיה של 90 מעלות. מומלץ להציב את המראה הפנורמית בפניות ובסיבובים השונים המצויים בתוך החניון, מאחר ומדובר על אזורים בעיתים, הסובלים לרוב משדה ראיה מוגבל. חשוב כמובן לבחור במראה פנורמית עמידה ויציבה, שתוכל לשמש אתכם לאורך זמן, ללא שום חשש ממראה עמום או מסדקים וחלודה. 

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם מבחר רחב של סוגי מראה פנורמית לחניון בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם. נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת המראה האידיאלית ביותר עבורכם, תוך כדי התאמת הגודל המתאים לכם וחומר הגלם העמיד והאיכותי ביותר. המראות שלנו מחזיקות מעמד לאורך השנים וידועות באיכות הגבוהה שלהן. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

השארת תגובה