פס האטה פלסטיק או גומי – כל היתרונות

פסי האטה, או במפרים, הם אלמנטים חיוניים לצורך שמירה על הבטיחות בכבישים.

מטרת האלמנט הפשוט והחכם הזה, היא לגרום לנהגים להאט את קצב הנסיעה, על כבישים בתוך יישובים קטנים ובכבישים הקרובים לגינות משחקים ובתי ספר בערים. 

קיימים סוגים שונים של פסי האטה ולהם יתרונות מסוגים שונים.

פס האטה פלסטיק

פסי האטה מגומי או פסי האטה מפלסטיק – יתרונות

פסי האטה מגומי או פלסטיק, יכולים להחליף בקלות את הבמפרים המסורתיים, המובנים בתוך הכביש. היתרונות לבחירת פס האטה פלסטיק או גומי, הם רבים:

התקנה קלה ופשוטה

ניתן להתקין פסי האטה מפלסטיק, או גומי על כל סוגי הכבישים, בלי צורך לעצור את התנועה, או לבנות את הכביש מחדש. פשוט מרכיבים את פסי ההאטה במקומות הרצויים, ולפי הוראות היצרן. ניתן אפילו למקם אותם מחדש במקומות אחרים.

עמידות גבוהה

פס האטה פלסטיק או גומי יהיה עמיד באופן מיוחד גם בפני משקלים גבוהים, מה שמאפשר את התקנתו גם על כבישים נותני שירות למשאיות ואוטובוסים. 

  • חשוב לציין, כי למרות עמידותו הגבוהה של המוצר, יש להתקין אותו בהתאם להנחיות הבטיחות והנחיות היצרן על מנת להבטיח שימוש אופטימלי לטווח הארוך.

נראות 

הבמפרים מפלסטיק וגומי מעוצבים בעזרת צבעים בהירים שמבליטים אותם היטב על פני הכביש, וניתן גם לשלב בעיצוב שלהם עיני חתול, המאפשרות לראות את הבמפרים גם בחושך.

הגבלת מהירויות משתנות

פסי האטה אלה מסוגלים להגביל את הנסיעה למהירויות שבין 20 – 50 קמ"ש בהתאם לצורך.

עמידות בפגעי מזג האוויר

פסי האטה מפלסטיק מתאימים להתקנה בכל מקום שתרצו – בכבישים חשופים לשמש ישירה וגם במקומות מקורים ומוצלים, כמו חניונים למשל. 

התאמה לפי צורך

פסי האטה אלה ניתנים לחיתוך ועיצוב כמעט בכל גודל וצורה שתרצו. התאמה אופטימלית נעשית על ידי התייחסות למאפיינים שונים של הכביש הרלוונטי, כמו רמת התנועה של רכבים לעומת הולכי רגל, רמת עומסים ממוצעת וכן הלאה.

נוסף על כל אלה, מחירי פסי ההאטה מפלסטיק, או מגומי הם מחירים נוחים במיוחד, נוסף על העובדה שהתקנתם קלה ונוחה. בנוסף  פס האטה פלסטיק או גומי גם מגיע עם אחריות יצרן.

לסיכום, פסי האטה מגומי, כמו גם פסי האטה מפלסטיק הם מוצרי בטיחות מתקדמים, המספקים ללקוח מגוון רחב של אפשרויות ויתרונות ייחודיים לרמת בטיחות גבוהה. רמת הבטיחות והיעילות שלהם היא גבוהה לא פחות מזו של פסי ההאטה המובנים, אך לעומת פסי ההאטה המובנים מחירם נוח, והתקנתם קלה ומאפשרת התאמה מירבית, מה שהופך אותם למוצר בטיחות אידיאלי.

צרו איתנו קשר למידע נוסף!

עוד מהמוצרים שלנו: מראה פנורמית לחניון

 

השארת תגובה