פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים

אין ספק כי פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים חיוניים עבור השמירה על בטיחות העובדים במקום. אם בעבר לא רבים נתנו על כך את הדעת, הרי שהיום תחום הבטיחות בעבודה רק הולך וצובר תאוצה.

אנשים רבים מבינים את החשיבות של שמירה על סביבת עבודה בטיחותית, מאחר והעובדים מהווים את המשאב היקר ביותר.

מעבר לכך, ישנן תקנות ברורות הקשורות לבטיחות בעבודה, וחשוב לתת על כך את הדעת ולהקפיד לפעול לפי ההנחיות.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם מגוון רחב של פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים, במטרה להבטיח לכם שקט נפשי בסביבת עבודה בטיחותית ונעימה יותר.

אנו מקפידים על המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר, שיוכלו לשמש אתכם לאורך השנים ולבצע את ייעודם בצורה המקצועית ביותר. המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומגיעים עם אחריות מקיפה.

פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין את המשמעות של פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים, מאחר ומדובר במוצרים עמידים ואיכותיים, המסוגלים לספוג פגיעה של מלגזה, רכב ואפילו משאית, מבלי להישבר או להיפגע מכך.

מדובר במוצרים גמישים אך חזקים, אשר חוזרים לצורתם המקורית מיד לאחר הפגיעה.

פתרונות מיגון כוללים בין היתר גדרות ייעודיות, מעקות, עמודים סופגי פגיעה ועוד. לרוב מוצרי המיגון בנויים בצורה מאסיבית ועוצמתית, במטרה לעמוד בפגיעה הקשה.

רוב המוצרים עשויים מפולימר גמיש, שאינו נשבר בקלות ומכיל מנגנון מיוחד לכיפוף בעת פגיעה, על מנת למנוע נזק משמעותי.

הגדרות, המעקות והעמודים הייעודים מסוגלים לספוג את האנרגיה של הפגיעה, מבלי להישבר או לשנות את צורתם.

מה חשוב לדעת לגבי פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים?

המוצרים השונים המיועדים לספוג את הפגיעה ולמנוע תאונה מסכנת חיים, יהיו צבועים לרוב בצבעים בולטים וחזקים, לצורך אזהרה.

מעבר לכך, הם חייבים להיות מותאמים גם לתנאי חוץ, על מנת להבטיח את העמידות הגבוהה שלהם לאורך זמן, ללא שום צורך בהחלפה תכופה או בתחזוקה מיוחדת.

מוצרים אלו חייבים לאפשר התקנה קלה ומהירה, תוך כדי הקפדה על השיטה המודולרית, המאפשרת להתאים את המוצר לתנאי השטח במקום. ברוב הפעמים, ניתן להוסיף או להחסיר עמודים ופרופילים, על מנת להגיע לאורך הנדרש.

כמובן שיש צורך לבחור את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם, בהתאם לתנאי השטח במקום ולעוצמת הפגיעה הצפויה. ישנו הבדל עצום בין פגיעה של מלגזה, לבין פגיעה של משאית למשל. 

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם פתרונות מיגון למחסנים לוגיסטיים ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, על מנת להבטיח לכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם.

ניתן לבחור מבין מחסום גדר סופג פגיעה, מעקה בטיחות להולכי רגל, מגן רגל, פרופיל מגן לפגיעות ראש וכדומה. לפרטים והזמנות, ,צרו קשר.

השארת תגובה