אילו גדרות ניידות מתאימות לאיזה אירוע?

הפקה מוצלחת של אירוע, כנס והופעה, מצריכה הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, כדי להבטיח שהאירוע יעבור בשלום. גידור נייד לאירועים יכול לעזור בניווט והכוונה של הקהל. הוא יכול לעזור לכם בשמירה על הסדר הטוב, ובמיוחד אם אתם מתכננים פעילויות שעלולות ליצור תורים ממושכים באירועים מסוג הופעות אמנים מפורסמים וכו' וגם בריסון הקהל, כאשר צפויה התרגשות רבה, כמו במקרים של הופעה של אמן חשוב.

לכן, גדרות ניידות הן אחד האמצעים החשובים לתכנון ושליטה מבוקרת בקהל לאורך האירוע כולו, אבל אילו סוגים של גדרות מיועדים לאילו מטרות?

אילו גדרות ניידות מתאימות לאיזה אירוע?

גדרות לחץ לאירועים והופעות

באירועים המוניים כגון הופעות, פסטיבלים והפגנות, נהוג להשתמש בגדרות לחץ כפתרון גידור נייד לצורך ריסון הקהל.

גדרות אלה מתאימות במיוחד לאירועים הנערכים בחוץ, אך גם לאירועים המתקיימים בחללים סגורים, ליצירת מרחבים מוגדרים.

מחסומים אלה מאפשרים שליטה בקהל, גם כאשר מופעל עליהם לחץ רב והגדרת גבולות המרחב לאירוע ושמירה על בטחון המשתתפים בו.

גדרות הפרדה

גדרות מסוג זה מיועדות לתיחום גבולות מרחבים שונים במתחם האירוע. בניגוד למחסומי לחץ, מדובר על גדרות רופפות יותר, שלא מסוגלות לעמוד בלחצים גדולים, אלא "לצייר" קו הפרדה גלוי וברור לעין, שהמשתתפים באירוע מתבקשים שלא לחצות.

גדרות הפרדה מתאימות גם לעיטוף בשלטים שונים, לרוב שלטי מיתוג של הגוף האחראי על ארגון האירוע או על מימון שלו.

עמודי תור ועמודי חבלול

עמודי תור ועמודי חבלול מיועדים, בדומה לגדר הפרדה, להדגיש את הגבולות בין המרחבים השונים במתחם האירוע. נהוג להשתמש בעמודי חבלול לסימון תורים, כמו עמידה בתור לצורך רכישת כרטיסים להופעות למשל, או תור לקבלת מידע מודיעיני ואפילו בתור לשירותים, לצורך הכוונה של הקהל לאזורים שונים במתחם האירוע. בנוסף, עמודים אלה משווים למתחם מראה מכובד ומאורגן יותר. 

גדרות ניידות שעומדות בתקן

גדרות ומחסומים ניידים מיועדים לשמש כאביזר בטיחות לאירועים מסוגים שונים. משום כך, כשאתם קונים או שוכרים גידור נייד לאירועים חשוב לוודא שהוא מיוצר באיכות גבוהה ועומד בתקנים מחמירים.

ליקוי, שבר בגדר הפרדה, או מחסום לחץ, יכולים לגרום לפגיעה משמעותית ולכן דרושה הקפדה יתרה על איכות המוצר. כדאי לבדוק מראש אם החברה המספקת את המוצר היא חברה שמציבה את נושא הבטיחות בראש סדר העדיפויות שלה, מקצועית ויכולה לייעץ לכם בבחירה של גדרות מתאימות, הובלה למקום האירוע, תוספת אביזרים נלווים במידת הצורך, כמו חבקים לחיבור בין הגדרות, שערים, מנעולים, בסיסים לגדר ועוד.

לסיכום, גדרות ניידות הן מוצר בטיחות יעיל ונוח המתאים לשימושים שונים לאירועים מכל הסוגים. לבחירה של סוג גדר מתאימה וייעוץ – צרו איתנו קשר!

השארת תגובה