שומר חניה קשיח מתקפל

היום רוב הערים בארץ סובלות ממצוקת חניה, מאחר וכמות החניות הקיימות ברחוב אינן מספיקות עבור כמות הרכבים.

אם בעבר רק מעטים מהאנשים החזיקו ברכב פרטי, הרי שהיום ברוב המשפחות ניתן למצוא לפחות רכב אחד ולרוב אפילו שניים. כתוצאה מכך, חלק מהאנשים בוחרים להחנות את הרכב שלהם בחניות פרטיות של אחרים.

על מנת לשמור על מקום החניה הפרטי שלכם ולמנוע חניה של רכב זר, מומלץ להצטייד בשומר חניה איכותי ועמיד.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם שומר חניה קשיח מתקפל קל להתקנה. כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, דבר המבטיח לכם ראש שקט וחניה פנויה.

שומר חניה קשיח מתקפל – מה כדאי לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין כי שומר חניה נועד למנוע כניסה של רכב לא מורשה לחניה פרטית או לחניה שמורה. הדבר נכון הן לגבי חניות פרטיות הממוקמות בתוך חניון של בניין מגורים והן לגבי חניות של בתים פרטיים או בנייני משרדים.

כל אחד יכול להתקין שומר חניה מתקפל, על מנת להגן על החניה שלו ולמנוע מרכבים זרים להחנות במקום שלו.

חשוב לבחור בשומר חניה עמיד ונוח לתפעול ולהתקנה, על מנת להבטיח לעצמכם שימוש יעיל וידידותי יותר. כדאי לדעת כי שומר חניה אמור להגיע עם עוגני חיבור ייעודיים, על מנת להבטיח התקנה יעילה ומקצועית.

כמו כן, שומר החניה אמור להגיע עם מחזירי אור, המאפשרים להבחין במוצר במקומות חשוכים ולמנוע נזק לרכב. על מנת להתקין את שומר החניה בצורה יעילה, יש למקם אותו בכניסה לחניה בצורה אנכית ולסמן את החורים על הקרקע.

לאחר מכן, ניתן לקדוח בקרקע לפי הסימונים, להכניס דיבלים ולקבע את שומר החניה באמצעות ברגים מתאימים.

שומר חניה משולש מתקפל או שומר חניה קשתי – מה יכול להתאים לכם?

יש לציין כי שניהם נועדו למניעת חניה של רכבים במקום אסור או בחניות שמורות, לא משנה אם זה במקום עבודה, חניות פרטיות, חניונים באזורי מסחר ועוד.

ההבדל העיקרי בניהם הוא מידות השומר ואופן ההתקנה. שניהם קומפקטיים וקלים לתפעול ומיועדים לשימוש יומיומי.

על מנת לשמור על החניה ולמנוע כניסה של רכב זר יש להציב את השומר במצב האנכי שלו ולנעול אותו במנח זה, לעומת זאת, על מנת להחנות את הרכב שלכם, תצטרכו להעביר אותו למצב שוכב, כדי להחנות מעליו את הרכב.

שומר החניה עשוי מפלדה יציבה, המונעת מרכב זר לדרוס אותו. אין צורך במיומנות או בכוח פיזי על מנת לתפעל את שומר החניה, מאחר ותוך מספר שניות תוכלו להעמיד או להשכיב אותו באמצעות פעולה פשוטה אחת.

ניתן להתקין את שומר החניה על כל סוג של משטח, כולל אבנים משתלבות, אספלט ובטון. 

אנו בחברת שרפים נשמח לספק לכם שומר חניה קשיח מתקפל ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

 

השארת תגובה