כיצד מתקינים שומר חניה?

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, הבוחרים להתקין שומר חניה, במטרה להבטיח לעצמם חניה פנויה בסוף היום.

מצוקת החניה הפכה לנושא מהותי בשנים האחרונות, מאחר וערים רבות סובלות מהבעיה. אם בעבר רק אזור מרכז הארץ סבל ממצוקת חניה, הרי שהיום הבעיה הפכה לתופעה המאפיינת את רוב המדינה.

כמות הרכבים על כבישי הארץ נמצאת במגמת עליה, אך מספר החניות אינו משתנה באופן מהותי.

כתוצאה מכך, אנשים רבים מבזבזים זמן יקר בחיפוש אחר חניה, ללא שום הצלחה. לכן נהגים נוטים לתפוס חניות פרטיות של אנשים אחרים.  לכן מי שמעוניין לשמור על החניה שלו מפני רכבים זרים, חייב להתקין שומר חניה מקצועי ואמין.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם שומר חניה ברמה הגבוהה ביותר.

נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוג שומר החניה המתאים ביותר לצרכים שלכם, מאחר ואנו מספקים מספר סוגים איכותיים ומקצועיים, שיסייעו לכם לשמור על החניה הפרטית שלכם מפני זרים.

התקנת שומר חניה – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב לדעת כי ניתן למצוא היום בשוק מספר סוגים שונים של שומרי חניה. אחד הסוגים הנפוצים ביותר, הינו עמוד שומר חניה, הידוע גם בשם – מחסום חניה.

עמוד זה ניתן להתקנה בכניסה לחניה פרטית, בין אם מדובר על חניה השייכת לעסק, לבית או לדירה שלכם.

עמוד שומר חניה נחשב לקל ופשוט להתקנה והוא ידוע בעמידות הגבוהה שלו. העמוד צבוע בצבעים מחזירי אור והוא נחשב לאביזר בטיחות קל לתפעול.

לצורך התקנת עמוד החניה בצורה היעילה ביותר, יש למקם אותו במרכז קו החזית של החניה. יש צורך לקדוח 6 חורים בקרקע, על מנת להבטיח את העמידות והיציבות של עמוד החניה בפני דריסה.

חשוב להשתמש בדיבלים מתאימים וכמובן לסגור היטב את הברגים באמצעות המברגה.

נקודות חשובות לגבי התקנת שומר חניה

אחד משומרי החניה הנפוצים ביותר, הינו שומר חניה מתקפל. שומר חניה זה עשוי מפלדה והוא נחשב לעמיד במיוחד מפני מזג האוויר ודריסה של כלי רכב.

מדובר על מוצר קומפקטי, המגיע עם מנעול ואביזרי חיבור מתאימים, במטרה להבטיח התקנה יעילה ומקצועית.

שומר חניה זה קל להתקנה ופשוט לתפעול והוא צבוע בצבעים מחזירי אור, בדומה לעמוד החניה. יש להתקין אותו באמצעות שישה עוגנים, על מנת להבטיח את העמידות שלו בפני דריסה.

בדומה להתקנה של עמוד החניה, גם שומר חניה מתקפל חייב להיות ממוקם בקו החזית של החניה.

יש צורך לקדוח שישה חורים בקרקע ולהשתמש בדיבלים ייעודיים. שומר חניה זה מגיע עם ערכת חיבור מתאימה, לכן חשוב להשתמש בה לצורך הבטחת העמידות והיציבות שלו.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם שומר חניה איכותי ואמין. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

השארת תגובה