פסי האטה מגומי

היום ניתן לראות כמעט בכל מקום פסי האטה מגומי, מאחר ומדובר על אחד מאמצעי הבטיחות הנפוצים והפופולאריים ביותר. אומנם ניתן למצוא מגוון רחב של פסי האטה, העשויים מחומרי גלם שונים ומיועדים לשימושים שונים, אך אין שום ספק כי פסי האטה מגומי נחשבים לאופציה האמינה, העמידה והמשתלמת ביותר. הגומי מסוגל להחזיק מעמד לאורך זמן, ללא קשר לתנאי מזג האוויר. הוא מסוגל לעמוד בעומסים כבדים ואינו נשחק בקלות. מעבר לכך, הוא מתאפיין במשקל קליל יחסית, לכן קל להעביר אותו ממקום למקום וניתן להתקין אותו בצורה פשוטה ומהירה, ללא שום צורך במכשור מקצועי.

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם פסי האטה מגומי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים במכירת אביזרי בטיחות לחניונים, תוך כדי הקפדה על איכות ללא פשרות ועמידה בתקנים המחמירים ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לבחור את פסי ההאטה האידיאלים ביותר לצרכים ולרצונות שלכם.

מה מעולם לא סיפרו לכם על פסי האטה מגומי?

קודם כל, כדאי לדעת כי פסי האטה מגומי נחשבים לאחד מאביזרי הבטיחות הנפוצים ביותר בארץ ובעולם, מאחר והיתרונות שלהם מאפשרים להציב אותם בכל עיר, ישוב, חניון וכדומה. מדובר על פסי האטה המורכבים מתערובת של גומי סינתטי, כאשר בחלק מהמקרים מדובר על גומי ממוחזר, התורם לאקולוגיה ולאיכות הסביבה. הגומי נחשב לחומר גם זול וזמין יחסית, הידוע בעמידות הגבוהה שלו לאורך זמן ובחוזק שלו לעמוד בעומסים שונים. פסי האטה העשויים מגומי יכולים להאט את מהירות הנסיעה של כל סוגי הרכבים, כולל רכבים מסחריים וכבדים. ניתן כמובן למצוא סוגים שונים של פסי האטה העשויים מגומי, המגיעים בגדלים ובעיצובים שונים. ברוב הפעמים, נהוג לשלב לוח פלדה בתוך פסי ההאטה, במטרה לשפר את העמידות שלו בפני עומסים כבדים, כגון משאיות ורכבים מסחריים גדולים.

כל היתרונות של פסי האטה מגומי

היתרון המובהק ביותר של פסי האטה מגומי על פני פסי האטה העשויים מחומרי גלם אחרים, נעוץ במבנה המיוחד של המוצר. פס האטה העשוי מגומי נחשב לעמיד במיוחד בפני בלאי ושחיקה, כתוצאה מהעיצוב הייחודי המונע היווצרות של חללי אוויר. באמצעות שילוב של לוחית פלדה בתוך פס ההאטה, ניתן לספק לו עמידות גבוהה בפני אוטובוסים, משאיות ורכבים מסחריים כבדים. מדובר על פס האטה שקט במיוחד, המאפשר בלימת זעזועים ומונע מטרד של רעש לשכנים. כמו כן, המוצר מאפשר בלימת רכב רכה יותר, הגורמת לזעזוע מינימלי לרכב וכמובן מונעת היווצרות של נזק. ניתן להתקין את פסי ההאטה בקלות ובמהירות, אך חשוב להקפיד על התקנה נכונה ותקנית. 

אנו בחברת שרפים מערכות מיגון בע"מ נשמח לספק לכם פסי האטה מגומי ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, על מנת להבטיח לכם את המוצר האידיאלי ביותר עבורכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

השארת תגובה