גדרות בטיחות

מחסום גדר פלסטיק 1.5 מטר

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של גדרות בטיחות, מאחר והצורך באביזרי בטיחות יעילים ואמינים הולך וגדל.

גדרות בטיחות יכולות לשמש לצורך הפרדה בין במות וקהלים. מדובר על דרך יעילה ונוחה למנוע כניסה של אנשים לא מורשים לאזורים מסוימים, למנוע צפיפות יתר וכמובן גם להגן על בריאותם ובטיחותם של האנשים, המגיעים לאירועים המוניים למיניהם, כגון הופעות, משחקי כדורגל, פסטיבלים וכדומה.

חשוב רק לבחור את הגדר המתאימה ביותר לאירוע, מבחינת מיקום האירוע, כמות האנשים וכדומה.

אנו בחברת שרפים נשמח לספק לכם מבחר רחב של גדרות בטיחות שונות ומגוונות, במטרה להבטיח לכם את הפתרון היעיל והמתאים ביותר לצרכים הייחודיים שלכם.

כל הגדרות שלנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר, דבר אשר יבטיח את השקט הנפשי שלך.

גדרות בטיחות שכדאי לכם להכיר

  1. מחסום גדר בטיחות פלסטיק – מדובר על גדר העשויה מפלסטיק, המגיעה לגובה של מטר או מטר וחצי. זהו אחד מאביזרי הבטיחות הנפוצים והפופולאריים ביותר, מאחר וגדר מסוג זה ניתן לשנע בקלות ממקום למקום, בזכות המשקל הקל שלה. הפלסטיק מהווה את אחד מחומרי הגלם הנוחים והנפוצים ביותר, מאחר והוא נוח, זול, זמין וקל משקל. גדר מסוג זה תוכל לשמש לצורך הפרדה בין אזורים שונים, תיחום של אזור ספציפי, סגירה של מפגעים שונים העלולים להתגלות באמצע הכביש או המדרכה וכמובן לצורך מניעה של נפילה או פציעה במקרה של תשתיות חשופות. ברוב הפעמים, ניתן למצוא גדרות מסוג זה מוצבות במקרים של חפירות או עבודות בכביש, תיחום בורות, סגירה של חניונים, הסדרי תנועה חדשים, כנסים, תערוכות וכדומה. מדובר במוצר שימושי ויעיל, שניתן לארוז ולשנע בקלות ובמהירות. הרגליים מתקפלות ומקלות על האחסון לגובה והיחידות מתחברות אחת לשנייה, לצורך יצירת גדר מודולרית יציבה.
  2. מחסום גדר בטיחות סופגת פגיעה – מדובר בגדר מודולרית, המסוגלת לספוג פגיעה עוצמתית מכל סוג של רכב, משאית או מלגזה. גדר מסוג זה חייבת להיות מקובעת לרצפת בטון באמצעות עוגנים ייעודיים, מאחר וללא קיבוע מתאים, היא לא תוכל לבצע את תפקידה. בזכות הגמישות שלה, הגדר מסוגלת לספוג את הפגיעה ולחזור לצורתה המקורית. ניתן להזמין את הגדר בכל אורך דרוש, לפי צרכיך. הגדר מגיעה בצבעים בולטים, המאפשרים נראות מקסימלית. זוהי גדר עמידה ויציבה, שתוכל לשמש אתכם לאורך שנים. הגדר מתאימה במיוחד למפעלים ומרכזים לוגיסטיים, לצורך שמירה על בטיחות העובדים.

אנו בחברת שרפים נשמח לספק לכם גדרות בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, המגיעות מחברות מוכרות וידועות ועומדות בתקנים מחמירים.

נשמח לסייע ולייעץ לכם, בנוגע לסוג גדר הבטיחות האידיאלי ביותר עבורכם. לקבלת מידע נוסף, צור עמנו קשר.

צור קשר

כתיבת שאלה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *